Аякс наблизився до ПСВ, але втрачає Онану

Аякс приблизился к ПСВ, но теряет Онану

“Аякс” знову скоротив до двох очок відставання від лідера Эредевизие ПСВ після виїзної перемоги над “Зволле” – 4:1.

Після двох м’ячів від Клаас-Яна Хунтелаара і Френкі де Йонга, здавалося, що амстердамці легко візьмуть три очки. Однак перед самою перервою Зиан Флеммінг подарував господарям надію. І на початку другого тайму Томас Лем був близький до нічиєї, проте не зумів переграти Лампру. А ось “Аякс” свої шанси використав. Шоне і Душан Тадіч довели рахунок до розгромного.

Єдине, що хвилює тренера “Аякса” Еріка тен Хага, так це готовність до заключного туру Ліги чемпіонів проти мюнхенської “Баварії”, які отримали ушкодження Андре Онаны і Донні ван де Бека.

2018-19, Чемпіонат Нідерландів

Ігровий день: 2018-12-08

“Віллем II” – “Херенвен” 1:5 (1:2)

Голи: Михайлович Н., 15 (0:1); Аккайнак, 17 (1:1); Ринстра, 41 (пенальті) (1:2); Влап, 54 (1:3); ван Берген, 58 (1:4); ван Берген, 65 (1:5)

“Зволле” – “Аякс” 1:4 (1:2)

Голи: Хунтелаар, 22 (0:1); де Йонг Ф., 32 (0:2); Флеммінг, 44 (1:2); Шоне, 70 (1:3); Тадіч Ду., 89 (1:4)

“Ден Хааг” – “Де Графсхап” 0:0 (0:0)