Барселона громить Еспаньол в дербі і йде у відрив

Барселона громит Эспаньол в дерби и уходит в отрыв

Каталонське дербі між “Еспаньолом” і “Барселоною” завершилося дещо несподівано. Справа в тому, що вже дуже вдався номінальним гостям перший тайм. Почин поклав Мессі, фірмовим штрафним вразив праву “дев’ятку”. Потім Мессі проявив себе як асистент, виклавши пас з центру наліво Дембеле – француз обхитрив захисника і з обвідної траєкторії відправив м’яч у правий кут. Нарешті, перед свистком на перерву Суарес довів рахунок до великого, реалізувавши передачу від Дембеле і пробивши з гострого кута з рикошетом від голкіпера – 0:3!

Другий тайм виявився куди спокійніше. Правда, “Барселона” забила ще – Мессі зі штрафного вразив вже іншу “дев’ятку” і наздогнав Стуані в списку бомбардирів. А ось м’яч Дуарте “Еспаньолу” не зарахували через офсайд під час стандарту, так що гол престижу не вийшов.

0:4 – “Еспаньол” зазнав четвертої поразки поспіль. А от “Барселона” відривається від “Севільї” з “Атлетіко” на три очки.