«Барселона» розгромила «Ліверпуль» у першому півфінальному матчі Ліги Чемпіонів

«Барселона» разгромила «Ливерпуль» в первом полуфинальном матче Лиги Чемпионов

Ліонель Мессі і компанія зробили серйозну заявку на вихід у фінал Ліги Чемпіонів мадридський.

Рахунок у матчі «Барселона» відкрила на 26-й хвилині Альба прострілив у штрафну, а Суарес утік від опіки захисників і легким дотиком переправив м’яч у ближній кут.

Про своєю грізною атаці «Ліверпуль» вперше нагадав тільки на 35-й хвилині, коли Мане не реалізував вихід один на один з воротарем. Після перерви мерсисайдці влаштували серйозну перевірку для Тер Штегена – німецького воротаря «Барселони» довелося виручати свою команду після ударів Мілнера (двічі) і Салаха.

«Барселона» грала у відверто прагматичний футбол, що не завадило господарям розвинути свою перевагу. На 75-й хвилині Суарес коліном потрапив у поперечину, але Мессі на добиванні буквально заніс м’яч у сітку. Тут же аргентинець заробив небезпечний штрафний і шедевральним ударом в дев’ятку довів рахунок до 3:0.

Відразу після третього голу «Ліверпуль» повинен був повертатися в гру, але удар Фірміні на лінії воріт заблокував Ракітіч, а Салах на добиванні примудрився потрапити в штангу.

У кінцівці «Ліверпуль» кинув на поталу свої ворота – «Барселона» в контратаках повинна була забивати четвертий м’яч, однак Дембеле не став остаточно поховати інтригу в цій парі.

Матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги Чемпіонів між «Ліверпулем» і «Барселоною» відбудеться 9 травня на «Енфілді».

Барселона – Ліверпуль 3:0Голы: Суарес, 26, Мессі, 75, 82

Барселона: тер Штеген – Роберто (Аленья, 90+3), Піке, Лангле, Альба – Ракітіч, Бускетс, Відаль – Мессі, Суарес (Дембеле, 90+3), Коутіньйо (Семеду, 60)

Ліверпуль: Алиссон – Гомес, Матіп, ван Дейк, Робертсон – Мілнер (Ориг, 84), Фабіньо, Кейта (Хендерсон, 24) – Мане, Салах, Вейналдум (Фірміні, 79)

Попередження: Лангле, Суарес, Альба – Фабіньо