«Донбас» вчетверте поспіль став чемпіоном України

«Донбасс» в четвертый раз подряд стал чемпионом Украины

«Донбас» у фіналі плей-офф ВХЛ з рахунком 4:1 розгромив херсонський «Дніпро» і продовжив свою гегемонію в українському хокеї.

П’ятий матч фінальної серії «Донбас» почав з закинутої шайби – на шостій хвилині Володимир Романенко вдало підставив ключку під кидок Юрія Сільницького.

Остаточно все стало зрозуміло в другому періоді, по ходу якого шайба ще тричі опинялася у воротах «Дніпра». «Донбас» забивав на будь-який смак – в рівних складах, у більшості і меншості. Лише за рахунку 0:4 гості з Херсона розмочили рахунок – курйозну шайбу в кінцівці другого періоду закинув Кирило Бондаренко. Як з’ясується пізніше, це взяття воріт стало останнім у сезоні 2018-2019.

«Донбас» став семиразовим чемпіоном України з хокею. У сезонах 2011-2012 та 2012-2013 клуб з Донецька перемагав у УХЛ дублюючим складом.

Донбас – Дніпро 4:1 (1:0, 3:1, 0:0), рахунок серії – 4:1Шайбы: 1:0 – Романенко (більшість) – 05:29, 2:0 – Разумов (Сильницький) – 27:04, 3:0 – Лялька (більшість) 29:29, 4:0 – Коренчук (меншість) – 35:09, 4:1 – Бондаренко (більшість) – 38:10.

Донбас: Дьяченко (Костенко); Сильницький – Романенко, Гончаров – Ігнатенко, Жовнір – Григор’єв, Воронін – Александров; Лялька – Мазур – Коренчук, Разумов – Захаров (капітан) – Нікіфоров, Пуголовкин – Карпенко – Костіков, – Мостовий – Денискін.