Наполі – Мілан вже у чвертьфіналі Кубка Італії!

Наполи - Милан уже в четвертьфинале Кубка Италии!

Визначилися перші дві чвертьфінальні пари Кубка Італії. Після перемоги над “Сассуоло” з рахунком 2:0, “Наполі” вийшов на “Мілан”, з яким в останні дні січня зустрінеться на “Сан-Сіро”. Героєм матчу став Аркадіуш Мілік, який до свого голу у першому таймі додав ассист на Фабіана Руїса у другому. Побував м’яч у воротах Віспини, але після перегляду VAR гол Локателлі не був зарахований.

Ще одна “смертельна” чвертьфінальна пара “Лаціо” – “Інтер”. Міланці з тенісним рахунком повеселилися з командою Серії В “Беневенто” – 6:2. Дублі на рахунку Антоніо Кандревы і Лаутаро Мартінеса.

Молодий талант Федеріко К’єза дублем на останніх хвилинах витягнув “Фіорентину” в 1/4 фіналу на “Гранде Торіно” – 2:0, хоча “бики” показали відмінний футбол. На 80-й хвилині гол Сільвестрі був скасований після перегляду VAR через офсайд. А за три хвилини до кінця основного часу 50-метровий забіг Сімеоне і наступний удар з рикошетом від Кьезы влетів у ворота “Торіно”. Контрольний в компенсований час остаточно підкосила “биків”. Тепер син Енріко Кьезы з “фіалками” чекає наступного суперника – переможця пари “Роми” з “Віртус Энтелой”.

2018-19, Кубок Італії

Ігровий день: 2019-01-13

“Наполі” – “Сассуоло” 2:0 (1:0)

Голи: Мілік, 15 (1:0); Фабіан, 74 (2:0)

Попередження: Максимович Нік., 34; Унас, 64; Маріу Руї, 71 – Берарді Д., 45; Маньяні, 45; Локателлі, 49; Пелузо, 58

“Інтер” – “Беневенто” 6:2 (3:0)

Голи: Ікарді, 3 (пенальті) (1:0); Кандрева, 7 (2:0); Далберт, 45 (3:0); Мартінес Л., 48 (4:0); Інсіньє Р., 58 (4:1); Мартінес Л., 66 (5:1); Бандінеллі, 74 (5:2); Кандрева, 95 (6:2)

Попередження: Врсалько, 12; Гальярдини, 18 – Монтипо, 68

“Торіно” – “Фіорентина” 0:2 (0:0)

Голи: К’єза Ф., 87 (0:1); К’єза Ф., 92 (0:2)

Попередження: Айна, 75 – Бенассі, 24; Міленкович, 32; Верету, 45; Песселья, 53