НХЛ. Перший раунд плей-офф. «Коламбус» вибив «Тампу», «Айлендерс» завершили сезон «Піттсбурга»

НХЛ. Первый раунд плей-офф. «Коламбус» выбил «Тампу», «Айлендерс» завершили сезон «Питтсбурга»

В Кубку Стенлі визначилися перші учасники півфіналу конференцій.

Переможець регулярного чемпіонату вперше з 1995 року всуху програв перший раунд плей-офф. «Тампа-Бей» так і не змогла повернутися в серію з «Коламбусом» і стала черговою жертвою блискучою регулярки. В історії американських ліг (МЛБ, НФЛ, НХЛ, НБА) ні одного рекордсмена за кількістю перемог за сезон зрештою не вдавалося завоювати титул.

Переломний момент четвертого матчу серії стався в кінцівці другого періоду – «Тампа» відігралася з рахунку 1:3, але коштувало гостям задуматися про камбек, як шайба Олівера Бьоркстранда повернула «Коламбусу» стратегічну перевагу. У кінцівці «Тампа» перейшла на гру без воротаря і отримала у свої ворота ще три шайби.

«Айлендерс» не стали затягувати серію з «Піттсбургом» і добили «Пінгвінів» на чужому льоду. Переможну шайбу в кінцівці першого періоду закинув Брок Нелсон, а головним героєм матчу став голкіпер гостей Робін Ленер, на рахунку якого 32 сейва. «Айлендерс» вперше за 3 роки пройшли перший раунд плей-офф, а «Піттсбург» вперше з 2013 року всуху програв серію плей-офф.

У півфіналі конференції «Коламбус» зіграє з «Бостоном» або «Торонто», а «Айлендерс» чекають сильного в парі «Вашингтон» – «Кароліна».

Коламбус – Тампа-Бей– 7:3 (2:1, 2:2, 3:0)Шайби: 1:0 – 2 Тексьє, 2:0 – 3 Дюбуа, 2:1 – 8 Стэмкос, 3:1 – 26 Джонс, 3:2 – 33 Пакетт, 3:3 – 37 Пойнт, 4:3 – 38 Бьоркстранн, 5:3 – 58 Панарін, 6:3 – 58 Тексьє, 7:3 – 59 Дюшен

Рахунок у серії: 4-0.

Піттсбург – Айлендерс – 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)Шайби: 1:0 – 1 Генцел, 1:1 – 2 Еберле, 1:2 – 18 Нелсон, 1:3 – 59 Бейлі

Рахунок у серії: 0-4.

Сент-Луїс – Вінніпег – 1:2 (0:0, 0:0, 1:1)Шайби: 1:0 – 40 Тарасенко, 1:1 – 47 Шайфли, 1:2 – 66 Коннор

Рахунок в серії: 2-2.

Вегас – Сан-Хосе– 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)Шайби: 1:0 – 1 Пачиоретті, 2:0 – 19 Теодор, 3:0 – 32 Пачиоретті, 4:0 – 46 Так, 5:0 – 56 Маршессо

Рахунок у серії: 3-1.