Перший етап Кубка світу з біатлону: докладний розклад трансляцій

Первый этап Кубка мира по биатлону: подробное расписание трансляций

8 грудня, у суботу, в словенській Поклюці пройде дуже важлива гонка для українських фанатів біатлону. Як інформує Newsmir.info сьогодні в спринтерську гонку вирушать жінки. Початок спринту в 15:15 за київським часом. Надії українських уболівальників, насамперед, пов’язані з Юлією Джимою, яка у попередній індивідуальній гонці здобула золоту медаль. Перший етап Кубка світу з біатлону цього сезону завершиться завтра, 9 грудня.

Чоловіки і жінки побіжать гонку переслідування. Напередодні чоловіки вже пробігли спринтерську дистанцію. Перемогу в гонці здобув норвежець Йоханнес Бе, другим до фінішу прийшов француз Антона Гигона, а третім фінішував росіянин Олександр Логінов, і саме в такому порядку вони будуть стартувати завтра в гонці переслідування. Початок пасьюта в 12:45 за київським часом. Розклад на гонку переслідування у жінок буде визначено сьогодні за підсумками спринту.

Жіноча гонка переслідування також пройде в неділю, 9 грудня. Пряма трансляція розпочнеться о 15:45. Для українських біатлоністів новий сезон розпочався досить вдало. Крім золотої нагороди Юлія Джима в індивідуальній гонці, наші біатлоністи завоювали бронзу в змішаній естафеті.