Сенсаційний «Аякс» вибив «Ювентус» з Ліги Чемпіонів

Сенсационный «Аякс» выбил «Ювентус» из Лиги Чемпионов

«Аякс» слідом за «Реалом» відправив за борт плей-офф Ліги Чемпіонів туринський «Ювентус».

Для «Ювентуса» все починалося добре – на 28-й хвилині після подачі кутового Роналду уникнув опіки і головою відправив м’яч у ближній кут.

Здавалося, досвідчені італійці на класі доб’ють молодий «Аякс», але не встигли голландці усвідомити наслідки пропущеного м’яча, як їм вдалося повернутися в гру. Через шість хвилин після голу Роналду ван де Беек після невдалого удару Тадіча підібрав м’яч перед воротами і технічно пробив у дальній кут – 1:1.

У другому таймі на полі була лише одна команда – безстрашний «Аякс» не став грати на утримання рахунку в надії на прихильність долі в серії пенальті, а пішов в атаку і заслужено добив «Ювентус». Доленосний момент матчу стався на 67-й хвилині – після подачі кутового де Лигт перестрибнув двох опікунів і ударом з другого поверху вивів «Аякс» вперед.

У «Ювентуса» залишалося достатньо часу на два голи, але організувати облогу воріт «Аякса» чемпіон Серії А не зміг. Голландці в контратаках тільки дивом не забили третій м’яч – «Аякс» вперше за 22 роки зіграє у півфіналі Ліги Чемпіонів!

За путівку у фінал Ліги Чемпіонів «Аякс» подивиться з представником англійської Прем’єр-ліги. Суперник головної сенсації єврокубкового сезону визначиться в матчі між «Манчестер Сіті» і «Тоттенхем» (перший матч – 0:1).

Ювентус – Аякс 1:2 (перший матч – 1:1)Голи: Роналду, 28 – ван де Беек, 34, де Лигт, 67

Ювентус: Щесни – Де Шильо (Канселу, 64), Бонуччі, Лайки, Алекс Сандро – Джан, Пьяніч, Матюіді – Дибала (Кін, 46), Роналду, Бернардески (Бентанкур, 81).

Аякс: Онана – Велтман (Синкгравен, 11, Магальян, 83), Блінд, де Лигт, Мазрауи – Ф. де Йонг, ван де Беек, Шене – Зиех, Тадіч, Нерес.

Попередження: Джан, Роналду