“Шахтар” на виїзді розгромив “Маріуполь”, Степаненко забив гол-красень: відеоогляд

"Шахтер" на выезде разгромил "Мариуполь", Степаненко забил гол-красавец: видеообзор

Відкривати останній тур чемпіонату у 2018 році випало матчем в Маріуполі, де місцева однойменна команда приймала лідера – донецький “Шахтар”. Несподіванки не сталося – фаворит переміг.

Маріуполь – Шахтар 0:3

Голи: Степаненко, 62, Мораєс, 64, Марлос, 70

“Шахтар” ще з перших хвилин захопив ініціативу і взяв ворота господарів поля в облогу. 7 ударів по воротах, 56% володіння м’ячем ще в першому таймі. Але все безрезультатно. Пройти насичену оборону “гірникам” не вдавалося. Крім того, надійно у воротах “Маріуполя” діяв Рустам Худжамов.

Тому за перший тайм найважливіша подія – це травма Дентіньо і вихід на заміну Марлоса. Гравець національної збірної України повернувся на поле через півтора місяці відсутності. Згодом це повернення він відзначить голом.

Забити “Шахтарю” вдалося аж у другому таймі. При чому що три голи влетіли у ворота господарів поля з різницею у вісім хвилин. Чергова атака на ворота “Маріуполя”, і м’яч відлетів до Тараса Степаненко. Півзахисник вирішив пробивати в падінні через себе, і зробив це досить вдало – м’яч пролетів у дальній кут повз голкіпера. Вийшло ефектно і ефективно. Варто відзначити, що під час цього голу в штрафній “Маріуполя” знаходилося вісім гравців азовської команди.

А вже через дві хвилини рахунок став 0:2. Чергова атака, “Маріуполь” відбивається щосили, але вибити м’яч подалі від власних воріт не вдається – Мораєс переправляє м’яч у ворота з відстані менше метра. Це 14-й гол бразильця у 17-ти матчах УПЛ.

І саме Мораєс асистував, коли третій гол у матчі забивав Марлос.

0:3 – “Шахтар” впевнено перемагає “Маріуполь” і залишається на першій сходинці турнірної таблиці. Саме в ролі зимового чемпіона “гірники” підуть не перерву. “Маріуполь” після цієї поразки може вилетіти з топ-6.