Тоттенхем посунув Челсі зі свого третього місця

Тоттенхэм подвинул Челси со своего третьего места

“Тоттенхем” швидко повернувся на третє місце в Прем’єр-лізі після перемоги над “Лестером” з рахунком 2:0 у 16-му турі чемпіонату Англії. “Шпор” буквально на пару годин зіштовхнув на четверту сходинку “Челсі”, який раніше завдав першої поразки “Манчестер Сіті” (2:0).

Підопічні Маурісіо Почеттіно, вже знаючи про перемогу “синіх”, убезпечили себе від несподіваної втрати очок, забивши на “Кінг Пауер Стедіум” два м’ячі. Перед самою перервою відзначився Хин-Хв Сон, а на 58-й хвилині кореєць асистував Справі Алі, який закріпив успіх “шпор” і повернув їм третю сходинку. “Лестер” – дев’ятий з 22 очками.

2018-19, Чемпіонат Англії. 1-й коло. 16-й тур.

“Лестер” – “Тоттенхем” 0:2 (0:1)

Голи: Сон Хынмин, 45 (0:1); Аллі, 58 (0:2)

“Лестер”: Шмейхель; Чилуэлл; Еванс Дж.; Морган; Ндиди; Рікарду Перейра; Менді Н. (Окадзакі, 79); Медісон; Грей; Ихеаначо (Геззаль Р., 56); Іборра (Олбрайтон, 56)

“Тоттенхем”: Льоріс; Алдервейрелд; Вертонген; Дайер; Девіс Б.; Орье (Уолкер-Петерс, 78); Сіссоко М.; Лукас Моура (Еріксен, 67); Аллі; Уинкс; Сон Хынмин (Кейн Р., 74)

Попередження: Менді Н., 16; Олбрайтон, 64; Грей, 81 – Дайер, 9